Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Trzebini

Zajęcia z podstaw gry na perkusji

2018-09-21

Edukacją zajmuję się od 2006 roku. Wtedy to jako student prowadziłem swoje pierwsze wakacyjne warsztaty perkusyjne. Na co dzień prowadzę indywidualne zajęcia gry na bębnach w domach kultury jak też prywatnie u osób zainteresowanych. Posiadam także dwuletnie doświadczenie jako nauczyciel szkolny. Czynnie gram od kilkunastu lat w zespołach od muzyki rockowej przez alternatywną po formy czysto zarobkowe.

Każde zajęcia przygotowuje indywidualnie skupiając się na zagadnieniach technicznych jak i teorii. Przerabiany materiał staram się uzasadniać dobrymi przykładami muzycznymi… Grając, ćwicząc coś zawsze musimy wiedzieć po co to robimy.

Pracuję na zestawach; akustycznym, elektronicznym oraz na Traps Drums’ach w prawdziwie dobrych warunkach akustycznych. Po każdym spotkaniu otrzymujesz zapis nutowy, a jeżeli jest taka potrzeba to również materiał video z zajęć. Często pośrednicze w kupnie i sprzedaży perkusji oraz różnych akcesoriów. Z chęcią i na własną odpowiedzialność złożę w całość, dostroję i ustawię Twoją perkusję !!!

Z wykształcenia jestem również animatorem kultury. Dlatego muzykę postrzegam jako medium w kontaktach z ludźmi młodymi …i nie tylko młodymi. Perkusją da się zarazić. Niezależnie od poziomu umiejętności, może ona stać się sposobem na wyrażenie siebie.

Obecnie prowadzę zajęcia w Domach Kultury w Trzebini i Libiążu. Możliwy dojazd do ucznia w okolicy, tj. powiat chrzanowski i oświęcimski. Więcej informacji pod nr 889 310 609

zamknij