Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Trzebini

Archiwum: kwiecień 2015

Życzenia Świąteczne
2015-04-04

"Wielkanoc to czas otuchy i nadziei. Czas odradzania się wiary w siłę Chrystusa i drugiego człowieka. Życzymy, aby Święta Wielkanocne przyniosły radość oraz wzajemną życzliwość. By stały się źródłem wzmacniania ducha. Niech Zmartwychwstanie, które niesie odrodzenie, napełni Was pokojem i wiarą, niech da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość..."

Zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych życzy

dyrekacja, poracownicy oraz wychowankowie Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury w Trzebini

Nagroda w konkursie na Palmę Wielkaanocną
2015-04-07

Aleksandra Kłaput  lat 4,5 uczestniczka koła "Kreatywne Dzieciaki" zdobyła II miejsce w Konkursie na Najpiękniejszą Palmę Wielkanocną. Konkurs zorganizowało Przedszkole Samorządowe Nr 3 w Trzebini. Podsumowanie konkursu odbyło się 26.03.2015r. w OSP w Sierszy. Na zdjęciu Ola odbiera nagrodę z rąk Pani wiceburmistrz Anny Stolarz.

Gratulacje

Chwalimy się osiągnięciami w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym
2015-04-19

Katarzyna Norys, uczennica Gimnazjum Nr 1 w Libiążu i Kamila Wrześniewska , uczennica Gimnazjum Nr 2 w Trzebini - uczestniczki koła rękodzieła artystycznego PMDK prowadzonego przez nauczyciela Małgorzatę Wrześniewską zdobyły kwalifikację do wystawy w XVII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Ludzie ludziom zgotowali ten los” im. Augusta Kowalczyka zorganizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury Nr 1 im. Artystów Rodu Kossaków w Tychach.

2015-04-19

Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Trzebini zaprasza laureatów II Powiatowego Przeglądu Zespołów Artystycznych na uroczyste podsumowanie przeglądu-28.04.2015r. godz. 10.00- Dom Kultury " Sokół" w Trzebini

Wystawa "Kobieta w malarstwie i grafice"
2015-04-19

Zapraszamy do zwiedzania wystawy

Wernisaż fotografii organicznej " Ogród z wyobrazni"
2015-04-29

Już w najbliższy czwartek- 30 kwietnia w Bolęcinie
o godz. 18.00 odbędzie się wernisaż fotografii organicznej

" Ogród z wyobrazni"

Podczas wersnisażu będzię krótka prelekcja Pana Karola Mroziewskiego na temat prac oraz kameralny występ dwóch uczestniczek pracowni muzycznej prowadzonej przez Rafała Kossakowskiego.

Serdecznie Zapraszamy !

zamknij