Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Trzebini

WYNIKI Z XVIII WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „BOŻE NARODZENIE TRADYCJA I WSPÓŁCZESNOŚĆ” Konkurs pod Patronatem Starosty Chrzanowskiego

2018-12-28

WYNIKI Z XVIII WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

BOŻE NARODZENIE TRADYCJA I WSPÓŁCZESNOŚĆ”

Konkurs pod Patronatem Starosty Chrzanowskiego

 

WYNIKI Z XVIII WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

BOŻE NARODZENIE TRADYCJA I WSPÓŁCZESNOŚĆ”

Konkurs pod Patronatem Starosty Chrzanowskiego

 

  1. Organizatorem XVIII Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego był

Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Trzebini.

 

  1. Na konkurs wpłynęło 531 prac plastycznych z 57 placówek oświatowych z województwa małopolskiego.

  2. Oceny prac plastycznych w dniu 17 grudnia 2018r. dokonało powołane przez organizatora Jury w składzie:

 

Renata Antoszczyk – nauczyciel plastyki

Jolanta Ciejek- nauczyciel plastyki

Aneta Chrząścik – instruktor plastyki

 

 

 

 

Kategoria wiekowa : PRZEDSZKOLA

 

Lp.

Imię i nazwisko

 

wiek

Instytucja

Nauczyciel

Uwagi

1.

Ewa Jachna

 

Przedszkole Samorządowe

Nr 4 w Chrzanowie

Nauczyciel:

J.Kaczmarska-Kozioł

NAGRODA

2.

Ewa Benio

6 lat

Przedszkole samorządowe

Nr 2 w Libiążu

Nauczyciel:

Jolanta Baca,

Anna Habaj

NAGRODA

3.

Ines Siuda

6 lat

Przedszkole samorządowe

Nr 2 w Libiążu

Nauczyciel:

Jolanta Baca,

Anna Habaj

NAGRODA

4.

Ksawery Witek

6 lat

Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej

w Psarach

Nauczyciel:

Teresa Gągolska

NAGRODA

5.

Emilia Władymiruk

4 lata

Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej

w Psarach

Nauczyciel:

Agata Strzelichowska, Małgorzata Klechowska

NAGRODA

6.

Noemi Jakubiec

6 lat

Oświęcimskie Centrum Kultury w Oświęcimiu

Nauczyciel: Władysława Kapcińska

NAGRODA

7.

Milena Brzózka

3 lata

Przedszkole Samorządowe

w Młoszowej

Nauczyciel:

Małgorzata Swerczek,

Marlena Pięta-Dudek

NAGRODA

8.

Małgorzata Smaga

3 lata

Przedszkole Samorządowe

w Młoszowej

Nauczyciel:

Małgorzata Swerczek,

Marlena Pięta-Dudek

NAGRODA

9.

Róża Zabrzańska

6 lat

Przedszkole Samorządowe

w Młoszowej

Nauczyciel:

Joanna Dąbek

NAGRODA

10.

Aleksander Urbański

6 lat

Przedszkole Samorządowe

Nr 8 w Chrzanowie

Nauczyciel:

Agnieszka Kubańska,

Anna Duplak

NAGRODA

11.

Antoni Gębala

6 lat

Przedszkole Samorządowe

Nr 8 w Chrzanowie

Nauczyciel:

Agnieszka Kubańska,

Anna Duplak

NAGRODA

12.

Diana Kipek

5 lat

Przedszkole Samorządowe

Nr 8 w Chrzanowie

Nauczyciel:

Agnieszka Kubańska,

Anna Duplak

NAGRODA

13.

Maja Bajor

6 lat

Przedszkole Samorządowe Nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi

Nauczyciel:

Bożena Windak

NAGRODA

14.

Julia Dziedzic

6 lat

Przedszkole Samorządowe „Fantazja” w Kwaczale

Nauczyciel:

Katarzyna Klimczak

NAGRODA

 

 

15.

Maja Kciuk

6 lat

Przedszkole Samorządowe

w Olszynach

Nauczyciel:

Justyna Janik

NAGRODA

16.

Lena Pstrucha

4 lata

Przedszkole Samorządowe

Nr 1 w Trzebini

Nauczyciel:

Małgorzata Bartosik

NAGRODA

17.

Lena Płatek

6 lat

Przedszkole Samorządowe

Nr 1 w Trzebini

Nauczyciel:

Magdalena Kurek,

Anna Chrząszczyk

 

NAGRODA

18.

Maja Brzostek

6 lat

Przedszkole Samorządowe

Nr 1 w Trzebini

Nauczyciel:

Magdalena Kurek,

Anna Chrząszczyk

 

NAGRODA

19.

Kamila Sowa

6 lat

Przedszkole Samorządowe

Nr 1 w Trzebini

Nauczyciel:

Magdalena Kurek,

Anna Chrząszczyk

 

NAGRODA

20.

Julia Jamróz

3 lata

Przedszkole Samorządowe

Nr 5 w Chrzanowie

Nauczyciel: Agnieszka Mucha,

Barbara Kłeczek

NAGRODA

21.

Szymon Kaleta

5 lat

Przedszkole Niepubliczne Zgromadzenia Sióstr Serafitek w Nowym Targu

Nauczyciel:

Zofia Mrożek

NAGRODA

22.

Maria Zagórska

6 lat

Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu

Nauczyciel:

Maria Mrożek

 

NAGRODA

23.

Zuzanna Stołowska

6 lat

Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu

Nauczyciel:

Maria Mrożek

NAGRODA

24.

Monika Watycha

6,5 lat

Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu

Nauczyciel:

Maria Mrożek

NAGRODA

25.

Ines Wysocka

6 lat

Przedszkole Samorządowe

Nr 1 w Chrzanowie

Nauczyciel:

Stanisława Bogusz

NAGRODA

26.

Wiktoria Flader

6 lat

Przedszkole Samorządowe

Nr 1 w Chrzanowie

Nauczyciel:

Stanisława Bogusz,

Renata Ciołek

NAGRODA

27.

Maksymilian Łękawa

3 lata

Niepubliczne Przedszkole Artystyczno-Językowe „Błękitna Laguna” w Trzebini

Nauczyciel:

Bernadetta Kuś

NAGRODA

28.

Lilianna Kumala

5,5 lat

Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Trzebini

Nauczyciel:

Agnieszka Niemiec-Kłaput

NAGRODA

 

 

 

Kategoria wiekowa 7- 9 lat (klasa I-III)

 

 

Lp.

Imię i nazwisko

 

wiek

instytucja

Nauczyciel

Uwagi

1.

Zofia Bielec

7 lat

Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Trzebini – Filia SP w Luszowicach

Małgorzata Wrześniewska

NAGRODA

2.

Aleksandra Kłaput

8 lat

Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Trzebini – Filia Zespół Szkolno-Przedszkolny w Młoszowej

Nauczyciel:

Agnieszka Niemiec-Kłaput

NAGRODA

3.

Klaudia Przygodzka

7 lat

Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Trzebini

Nauczyciel:

Agnieszka Niemiec-Kłaput

NAGRODA

4.

Wiktoria Pałka

8 lat

Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Trzebini – Filia Zespół Szkolno-Przedszkolny w Młoszowej

Nauczyciel:

Agnieszka Niemiec-Kłaput

NAGRODA

5.

Martyna Napora

8 lat

Ognisko Pracy Pozaszkolnej

w Andrychowie

Nauczyciel:

Sylwia Kolber

NAGRODA

6.

Julia Kopytyńska

7 lat

Ognisko Pracy Pozaszkolnej

w Wadowicach

Nauczyciel:

Sylwia Kolber

NAGRODA

7.

Aleksaandra Kryjak

9 lat

Ognisko Pracy Pozaszkolnej

w Wadowicach

Nauczyciel:

Sylwia Kolber

NAGRODA

8.

Zuzanna Kołakowska

7 lat

Oświęcimskie Centrum Kultury w Oświęcimiu

Nauczyciel: Władysława Kapcińska

NAGRODA

9.

Ewa Gwóźdź

7 lat

Oświęcimskie Centrum Kultury w Oświęcimiu

Nauczyciel: Władysława Kapcińska

NAGRODA

10.

Gabriela Wojciechowska

7 lat

Oświęcimskie Centrum Kultury w Oświęcimiu

Nauczyciel: Władysława Kapcińska

NAGRODA

11.

Anna Staboń

10 lat

Powiatowe Centrum Kultury

w Nowym Targu

Nauczyciel: Maria

Mrożek

NAGRODA

12.

Estera Trochimiuk

10 lat

Powiatowe Centrum Kultury

w Nowym Targu

Nauczyciel: Maria

Mrożek

NAGRODA

13.

Aleksandra Zielonka

8 lat

Szkoła Podstawowa Nr 6

w Chrzanowie

Nauczyciel:

Magdalena Liszka

NAGRODA

14.

Stanisław Kośmider

8 lat

Szkoła Podstawowa w Płazie

Nauczyciel:

Elżbieta Kucharska-Straś

NAGRODA

15.

Agnieszka Węgiel

9 lat

Szkoła Podstawowa Nr 3

w Trzebini

Nauczyciel:

Teresa Hernik

NAGRODA

16.

Aleksandra Kłaput

8 lat

Zgłoszenie prywatne

 

NAGRODA

17.

Nadia Bogusz

9 lat

Szkoła Podstawowa Nr 3

w Trzebini

 

NAGRODA

Kategoria wiekowa 7- 9 lat (klasa I-III)

 

1.

Natalia Dusza

7 lat

Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Trzebini – Filia Zespół Szkolno-Przedszkolny w Młoszowej

Nauczyciel:

Agnieszka Niemiec-Kłaput

Kwalifikacja do wystawy

2.

Zuzanna Kumala

7 lat

Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Trzebini

Nauczyciel:

Agnieszka Niemiec-Kłaput

Kwalifikacja do wystawy

3.

Aleksandra Karzełek

9 lat

Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Trzebini

Nauczyciel:

Jacek Celadyn

Kwalifikacja do wystawy

4.

Julia Wiśniowska

7 lat

Szkoła Podstawowa Nr 2

w Andrychowie

Nauczyciel:

Aneta Bizon

Kwalifikacja do wystawy

5.

Gabriela Smaza

8 lat

Szkoła Podstawowa Nr 2

w Andrychowie

Nauczyciel:

Dorota Paździora

Kwalifikacja do wystawy

6.

Aleksandra Szymiec

8 lat

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Młoszowej

 

Kwalifikacja do wystawy

7.

Helena Drzyżdżyk

7 lat

Oświęcimskie Centrum Kultury w Oświęcimiu

Nauczyciel: Władysława Kapcińska

Kwalifikacja

do wystawy

8.

Gabriela Szpindor

8 lat

Oświęcimskie Centrum Kultury w Oświęcimiu

Nauczyciel: Władysława Kapcińska

Kwalifikacja do wystawy

9.

Nina Stypułkowska

7 lat

Oświęcimskie Centrum Kultury w Oświęcimiu

Nauczyciel: Władysława Kapcińska

Kwalifikacja do wystawy

10.

Kamila Pyrek

9 lat

Ognisko Pracy Pozaszkolnej

w Wadowicach

Nauczyciel:

Sylwia Kolber

Kwalifikacja do wystawy

11.

Weronika Różańska

7 lat

Ognisko Pracy Pozaszkolnej

w Wadowicach

Nauczyciel:

Sylwia Kolber

Kwalifikacja do wystawy

12.

Martyna Woźniak

8 lat

Ognisko Pracy Pozaszkolnej

w Wadowicach

Nauczyciel:

Sylwia Kolber

Kwalifikacja do wystawy

13.

Malwina Mojsuka

7 lat

Ognisko Pracy Pozaszkolnej

w Wadowicach

Nauczyciel:

Agnieszka Pasternak-Fraś

Kwalifikacja

do wystawy

14.

Joanna Kowalczyk

10 lat

Powiatowe Centrum Kultury

w Nowym Targu

Nauczyciel:

Maria Mrożek

Kwalifikacja do wystawy

15.

Łucja Kasiniak

7 lat

Powiatowe Centrum Kultury

w Nowym Targu

Nauczyciel:

Maria Mrożek

Kwalifikacja do wystawy

16.

Julia Fryżlewicz

7 lat

Powiatowe Centrum Kultury

w Nowym Targu

Nauczyciel:

Maria Mrożek

Kwalifikacja do wystawy

17.

Alicja Jancelewicz

10 lat

Powiatowe Centrum Kultury

w Nowym Targu

Nauczyciel:

Maria Mrożek

Kwalifikacja do wystawy

18.

Zofia Kurnik

7 lat

Powiatowe Centrum Kultury

w Nowym Targu

Nauczyciel:

Maria Mrożek

Kwalifikacja do wystawy

19.

Dominika Rajda

9 lat

Szkoła Podstawowa Nr 2

w Andrychowie

Nauczyciel:

Anna Baścik

Kwalifikacja do wystawy

 

 

 

Kategoria wiekowa: 10-12 lat – NAGRODA

Lp.

Imię i nazwisko

wiek

instytucja

Nauczyciel

Uwagi

1.

Maja Rożkowicz

10 lat

Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Trzebini – Filia

SP w Luszowicach

Małgorzata Wrześniewska

NAGRODA

2.

Natalia Uziel

11 lat

Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Trzebini – Filia

SP w Luszowicach

Małgorzata Wrześniewska

NAGRODA

3.

Kamila Palka

12 lat

Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Trzebini – Filia

SP w Luszowicach

Małgorzata Wrześniewska

NAGRODA

4.

Maja Gabriel

10 lat

Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Trzebini – Filia

SP w Luszowicach

Małgorzata Wrześniewska

NAGRODA

5.

Kinga Niemczyk

10 lat

Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Trzebini – Filia

SP w Luszowicach

Małgorzata Wrześniewska

NAGRODA

6.

Katarzyna Streluk

11 lat

Szkoła Podstawowa Nr 4

w Libiążu

Nauczyciel:

Alina Bańkowska

NAGRODA

7.

Magdalena Zając

12 lat

Szkoła Podstawowa Nr 4

w Libiążu

Nauczyciel:

Iwona Kryniger

NAGRODA

8.

Oliwia Klimas

12 lat

Szkoła Podstawowa Nr 2

w Libiążu

Nauczyciel:

Iwona Kryniger

NAGRODA

9.

Bartosz Wroński

11 lat

Szkoła Podstawowa Nr 3

w Trzebini

Nauczyciel:

Magdalena Rejdych

NAGRODA

10.

Marcelina Korzec

11 lat

Szkoła podstawowa Nr 3

w Chrzanowie

Nauczyciel:

Renata Siemiątkowska-Wilczyńska

NAGRODA

11.

Stanisław Mackiewicz

12 lat

Szkoła Podstawowa Nr 3

w Libiążu

Nauczyciel:

Bożena Palka

NAGRODA

12.

Inga Ziarko

10 lat

Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi

w Olkuszu

Nauczyciel:

Joanna

Jurkiewicz

NAGRODA

13.

Olga Wołodko

11 lat

Szkoła Podstawowa Nr 1

w Krzeszowicach

Nauczyciel:

Anna Wentrys-Kurdziel

NAGRODA

14.

Zuzanna Konopka

11 lat

Oświęcimskie Centrum Kultury w Oświęcimiu

Nauczyciel: Władysława Kapcińska

NAGRODA

15.

Sabina Mika

10 lat

Oświęcimskie Centrum Kultury w Oświęcimiu

Nauczyciel: Władysława Kapcińska

NAGRODA

16.

Karol Kołodziejczyk

10 lat

Szkoła Podstawowa Nr 6

w Trzebini

Nauczyciel:

Agata Dąbek

NAGRODA

17.

Gabriela Kmiecik

12 lat

Szkoła Podstawowa Nr 6

w Trzebini

Nauczyciel:

Agata Dąbek

NAGRODA

18.

Oskar Krzeczek

12 lat

Szkoła Podstawowa Nr 91

w Krakowie&

zamknij